This trolley fits in the smallest of spaces and can be moved to wherever you need it. Use it as extra storage in the kitchen, hallway or office. The bamboo lid hides the clutter and adds a warm touch.
Perfect for use in your kitchen or anywhere you need a little extra storage, and compact enough to fit into tight spaces.
The lid fits the top tier of RÅSKOG trolley with lockable wheels perfectly, hiding smaller items that often look messy.
The sturdy construction and four smooth rolling castors make it easy to move the trolley and position it exactly where you want it.
Lockable castors provide added stability when the trolley needs to stay put.
Mesh shelves allow air to circulate, help reduce dust buildup and make it easy to see and organise your things.
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
The lid fits on the top tier of RÅSKOG trolley only.
Max. load/shelf: 6 kg.
For indoor use.
Not approved for food contact.
| Height: | 77 cm |
| Length: | 35 cm |
| Width: | 45 cm |
| Lid NORRÅVA | |
| Article no: | 205.917.75 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 42 cm |
| Width: | 31 cm |
| Height: | 1 cm |
| Weight Gross: | 1,04 kg |
| Weight Net: | 1,04 kg |
| Volume per package: | 1,6 l |
| Trolley RÅSKOG | |
| Article no: | 405.867.87 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 46 cm |
| Width: | 34 cm |
| Height: | 15 cm |
| Weight Gross: | 6,83 kg |
| Weight Net: | 6,20 kg |
| Volume per package: | 22,9 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya