Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Stock availability is updated every 20 minutes
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Mal Taman Anggrek
Surabaya
| Depth: | 90 cm |
| Height: | 69 cm |
| Seat depth: | 65 cm |
| Seat height: | 44 cm |
| Width: | 68 cm |
| Free height under furniture: | 2 cm |
| Article no: | 206.210.46 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 109 cm |
| Width: | 69 cm |
| Height: | 46 cm |
| Weight Gross: | 23,99 kg |
| Weight Net: | 21,48 kg |
| Volume per package: | 343,5 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Mal Taman Anggrek
Surabaya