Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
| Article no: | 706.075.85 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 6 cm |
| Weight Gross: | 0,84 kg |
| Weight Net: | 0,69 kg |
| Volume per package: | 4,9 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya