Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
| Article no: | 206.169.93 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 24 cm |
| Height: | 5 cm |
| Weight Gross: | 0,72 kg |
| Weight Net: | 0,59 kg |
| Volume per package: | 3,9 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya