Of course you should showcase the things you love. This display shelf is great for keeping paintings, photos and other favourite items in good sight. Use several to create an entire art and memories wall!
Use DAGGKAPRIFOL display shelf to showcase the things you love – combine several to make room for more memories.
Pairs perfectly with DAGGKAPRIFOL mirror.
Your artworks and keepsakes enjoy a romantic touch with this white display shelf in a traditional design.
The picture ledge makes it easy to vary your favourite motifs as often as you like.
Only the latest versions of these documents are available for download. This means that there may sometimes be differences between the documents you download and the versions that come with the product.
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
Different wall materials require different types of fixing devices. Use fixing devices suitable for the walls in your home, sold separately.
| Depth: | 10 cm |
| Length: | 49 cm |
| Max. load: | 3,00 kg |
| Article no: | 406.179.39 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 49 cm |
| Width: | 10 cm |
| Height: | 4 cm |
| Weight Gross: | 0,60 kg |
| Weight Net: | 0,57 kg |
| Volume per package: | 1,9 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya