A nice vase with flowers can brighten up just about any day. This vase makes it easy to decorate with natural beauty in your home and is perfect for bouquets.
Use the vase with flowers or alone, as a beautiful object in its own right.
The vase's slightly closed shape and narrower opening keep the bouquet beautifully gathered.
Elegant grooves in glazed stoneware create a classic yet lively expression.
Stock availability is updated every 20 minutes
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
The material in this product may be recyclable. Please check the recycling rules in your community and if recycling facilities exist in your area.
| Height: | 12 cm |
| Diameter: | 6,5 cm |
| Article no: | 606.232.65 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 13 cm |
| Width: | |
| Height: | |
| Weight Gross: | 0,24 kg |
| Weight Net: | 0,24 kg |
| Volume per package: | 0,5 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya