Smart solutions to free up your workspace and put things close at hand - that’s what the HULTARP series is all about, topped with a traditional expression that adds a warm feeling to your kitchen.
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Combines with other accessories in the HULTARP series.
| Width: | 14,5 cm |
| Depth: | 14,5 cm |
| Height: | 19 cm |
| Article no: | 804.628.41 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 19 cm |
| Width: | 15 cm |
| Height: | 14 cm |
| Weight Gross: | 0,20 kg |
| Weight Net: | 0,19 kg |
| Volume per package: | 3,9 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya