This beige waste bin is as easy to empty as it is to clean and has an expression with clean lines that fits everywhere. Available in several colours, so you’ll surely find one that matches your decor.
Plastic is a durable material which is simple to wipe clean.
You can use this bin anywhere in your home, even in damp areas like the kitchen and bathroom.
You do not need a bag on the inside since the bin is easy to wipe clean or wash by hand.
Stock availability is updated every 20 minutes
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
| Height: | 24 cm |
| Diameter: | 23 cm |
| Volume: | 6,8 l |
| Article no: | 206.127.73 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 24 cm |
| Width: | |
| Height: | |
| Weight Gross: | 0,21 kg |
| Weight Net: | 0,21 kg |
| Volume per package: | 10,1 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya