Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
| Article no: | 606.076.42 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 9 cm |
| Weight Gross: | 4,38 kg |
| Weight Net: | 4,01 kg |
| Volume per package: | 18,8 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya