Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
| Article no: | 506.169.77 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 8 cm |
| Weight Gross: | 3,24 kg |
| Weight Net: | 2,89 kg |
| Volume per package: | 15,7 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya