This cover is made of a cotton fabric with a slight texture which, when combined with the white colour, gives the sofa a light and bright look.
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya
| Article no: | 906.075.89 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 57 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 10 cm |
| Weight Gross: | 5,00 kg |
| Weight Net: | 4,57 kg |
| Volume per package: | 20,6 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya