This bamboo lid fits perfectly on the top tier of RÅSKOG trolley (28x38x61 cm) with lockable wheels, adding a warm touch while turning it into a side table or work surface – for your coffee or key ingredients while cooking.
Top off RÅSKOG trolley with this bamboo lid to hide smaller items out of sight, display your favourite objects or create an extra surface to work on.
Serves as a tray as well.
Stock availability is updated every 20 minutes
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Not approved for food contact.
The lid fits on the top tier of RÅSKOG trolley only.
| Length: | 36 cm |
| Width: | 25,5 cm |
| Thickness: | 12 mm |
| Article no: | 005.917.76 |
| Packages: | 1 |
| Length: | 36 cm |
| Width: | 26 cm |
| Height: | 1 cm |
| Weight Gross: | 0,66 kg |
| Weight Net: | 0,65 kg |
| Volume per package: | 1,1 l |
Stock availability is updated every 20 minutes
Online
Alam Sutera
Jakarta Garden City
Kota Baru Parahyangan Bandung
Mal Taman Anggrek
Sentul City
Surabaya